Niezły występ młodych koszykarek „Czwórki”

Podopieczne Marcina Piotrowskiego zajęły II miejsce w XIII Ogólnopolskim Turnieju Koszykówki Dziewcząt o Puchar MUKS Bydgoszcz. W zawodach rywalizowało 5 zespołów.

– Jestem bardzo dumny z poczynań naszych koszykarek dlatego, że przegrały tylko jeden mecz i to sprawiło, że finalnie uplasowały się na II miejscu. Na uwagę zasługuje fakt, iż pokonała je drużyna, która zajęła V miejsce w Mistrzostwach Polski w Koszykówce Dziewcząt i znajduje się w czołówce Polskich drużyn koszykarskich. Dziewczęta poradziły sobie naprawdę świetnie. Satysfakcjonuje mnie to, że umiejętnie wykorzystywały wiedzę zdobywaną podczas licznych treningów – komentuje trener UKS „4” Łomża Marcin Piotrowski.

Królem strzelców turnieju została Wiktoria Chojnowska z UKS 4 Łomża, a najlepszymi zawodniczkami okazały się jej koleżanki z zespołu: Natalia Jankowska oraz Michalina Siedlanowska.

Źródło: Urząd Miejski w Łomży

Previous Światowy Dzień Bluesa - koncert w Hali Kultury
Next O sporcie w ministerstwie

Może to Ci się spodoba

Ferie zimowe na sportowo z MOSiR

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży przygotował ofertę spędzenia czasu wolnego w okresie ferii zimowych. Zajęcia będą odbywały się na lodowisku „Biały Orlik” (ul. Katyńska 3), w Parku Wodnym

Znamy zwycięzców MOSiR Łomża CUP

Aktywnie spędzony czas w miłej i przyjaznej atmosferze turnieju, mecze rozgrywane w duchu fair play- tak właśnie minęła ostatnia niedziela wakacji na kortach przy ulicy Zjazd. Zwycięską parą MOSiR Łomża

Pewna wygrana siatkarek na inaugurację

Od wyjazdowego zwycięstwa 3:0 (25:8, 25:7, 25:11) z Tartakiem Płociczno rozpoczęły trzecioligowy sezon siatkarki MKS Łomża. – Dziewczyny zrobiły swoje, pewne 3 punkty, mam nadzieje na kolejne udane występy –

Sportowo i piknikowo podczas PGNiG Summer Superliga

W weekend od 2 do 4 lipca na muszli koncertowej w Łomży odbył się trzydniowy cykl zmagań w plażowej piłki ręcznej w ramach turnieju PGNiG Summer Superliga. Oprócz emocji sportowych

Siatkarki MKS-u Łomża walczą o II ligę

Łomżanki zajęły drugie miejsce w rozgrywanym w hali sportowej II Liceum Ogólnokształcącego pierwszym turnieju barażowym. Przed nimi, jeszcze w kwietniu, decydujące boje o awans. Podopieczne trenera Michała Szpaka, mimo, że