Bank nasion Female Seeds

Bank nasion Female Seeds

Zawsze stawiali na jakość, a ich mottem niezmiennie było i jest „dobre nasiona za uczciwą cenę.” W tym artykule zaprezentujemy historię banku nasion marihuany Female Seeds.

Korzenie banku FS

Historia banku nasion Female Seeds sięga lat 90 ubiegłego wieku w Holandii. Główny hodowca konopi indyjskich – Ferry tak naprawdę zajął się produkcją nasion, żeby dorobić sobie do studiów.

„Nigdy nie myślałem, że dodatkowy dochód studenta doprowadzi do tak poważnego biznesu, ostatecznie moim marzeniem było zaoszczędzenie pieniędzy na małej, samowystarczalnej gospodarce ekologicznej” – stwierdził kiedyś Ferry.

I faktycznie niewinny biznes założony przez studenta z czasem nabrał takiego rozpędu, że w pewnym momencie nie nadążał z zaspokojeniem rosnącego popytu na stworzone przez niego nasiona.

Tak naprawdę markę nasion konopi indyjskich zbudował w 2003 roku. Postawił jednak głównie na feminizowane nasiona marihuany, czyli takie, z których wyrastają wyłącznie żeńskie rośliny. Powód? Tylko żeńskie rośliny wydają wartościowy plon w postaci marihuany.

Kultowe odmiany marihuany

W tej chwili Female Seeds może się pochwalić szeroką ofertą zarówno nasion feminizowanych ale również autokwitnące zarówno do uprawy indoor i outdoor.

Głównym atutem tego holenderskiego banku są odmiany charakteryzujące się tym, ze wcześnie dojrzewają.

Te najbardziej kultowe zostały uznane przez kolejkcjonerów, growerów i palaczy za bestselerowe. Jedne z najlepszych i najbardziej znanych propozycji Female Seeds są bez wątpienia odmiany takie jak Easy Sativa, Maroc oraz Purple Maroc.

Te egzotyczne nasiona z powodzeniem rosną  „pod chmurką” i przynoszą plony w krajach o umiarkowanym klimacie takich jak m.in. Holandia.

Kolejną kultową odmianą z oferty FS jest White Widow x Big Bud. Ta jednak dedykowana jest uprawie indoor – czyli w pomieszczeniach zamkniętych.

Popularność FS nad Wisłą

Bank Female Seeds swoją renomę i popularność zawdzięcza najwyższej jakości feminizowanych nasion marihuany. W końcu jego nazwa sama na to wskazuje. A zaczęło się naprawdę niewinnie – od sprzedaży nasion regularnych. W tej chwili bogata oferta „pestek” tego seed banku jest również dostępna w sklepach stacjonarnych i internetowych na terenie Polski i nie od dziś cieszy się naprawdę dużym zainteresowaniem kolekcjonerów.

Previous Pomysły na wieczór we dwoje – sprawdzone sposoby na udany wieczór
Next Dlaczego warto skorzystać w oferty wypożyczalni łóżek rehabilitacyjnych?

Może to Ci się spodoba

W Krakowie rusza budowa prawie 1400 tanich mieszkań

Kraków jest jednym z dwóch miast w Polsce, obok Warszawy, w których przybywa i będzie przybywać mieszkańców, a wielu z nich to absolwenci licznych krakowskich uczelni. Problemem dla młodych ludzi jest jednak brak własnego mieszkania. Uwzględniając zarobki

Monitorowanie drogowego przewozu towarów

14 kwietnia 2017 roku w Wydziale Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie, odbyło się drugie robocze spotkanie przedstawicieli Izby Administracji Skarbowej w Krakowie oraz Wydziału Ruchu Drogowego KWP w

Kto dokończy rewitalizację Starego Rynku?

Dwie oferty wpłynęły na dokończenie realizacji inwestycji pn. „Projekt kultura – kontynuacja rewitalizacji Starego Rynku w Łomży”. Najtańsza z nich, złożona przez firmę z naszego miasta, opiewa na kwotę 6.689.975,67

Policjanci udaremnili wprowadzenie na rynek podrobionego towaru

Funkcjonariusze Wydziału d/w z Przestępczością Gospodarczą  KPP w Krakowie wraz z kolegami z Wydziału d/w z Cyberprzestępczością KWP w Krakowie ujawnili i zabezpieczyli podrobiony towar w postaci: 395 opakowań końcówek wymiennych

Krakowscy policjanci dbają o bezpieczeństwo pieszych

28 lutego i 1 marca br. policjanci Komisariatu Policji I w Krakowie  wspólnie z funkcjonariuszami krakowskiej Straży Miejskiej prowadzili akcję pod kryptonimem „Rogatka”. Była ona prowadzona w rejonie Starego Miasta,

Policjanci edukują amatorów białego szaleństwa

Policjanci z sądeckiej komendy w dniu 26 stycznia2017 r. na stokach w Cieniawie i Kamiannej, edukowali  amatorów białego szaleństwa. W ramach kampanii „Wspólnie dla bezpieczeństwa na stoku” rozdawali narciarzom i

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź