Bank nasion Female Seeds

Bank nasion Female Seeds

Zawsze stawiali na jakość, a ich mottem niezmiennie było i jest „dobre nasiona za uczciwą cenę.” W tym artykule zaprezentujemy historię banku nasion marihuany Female Seeds.

Korzenie banku FS

Historia banku nasion Female Seeds sięga lat 90 ubiegłego wieku w Holandii. Główny hodowca konopi indyjskich – Ferry tak naprawdę zajął się produkcją nasion, żeby dorobić sobie do studiów.

„Nigdy nie myślałem, że dodatkowy dochód studenta doprowadzi do tak poważnego biznesu, ostatecznie moim marzeniem było zaoszczędzenie pieniędzy na małej, samowystarczalnej gospodarce ekologicznej” – stwierdził kiedyś Ferry.

I faktycznie niewinny biznes założony przez studenta z czasem nabrał takiego rozpędu, że w pewnym momencie nie nadążał z zaspokojeniem rosnącego popytu na stworzone przez niego nasiona.

Tak naprawdę markę nasion konopi indyjskich zbudował w 2003 roku. Postawił jednak głównie na feminizowane nasiona marihuany, czyli takie, z których wyrastają wyłącznie żeńskie rośliny. Powód? Tylko żeńskie rośliny wydają wartościowy plon w postaci marihuany.

Kultowe odmiany marihuany

W tej chwili Female Seeds może się pochwalić szeroką ofertą zarówno nasion feminizowanych ale również autokwitnące zarówno do uprawy indoor i outdoor.

Głównym atutem tego holenderskiego banku są odmiany charakteryzujące się tym, ze wcześnie dojrzewają.

Te najbardziej kultowe zostały uznane przez kolejkcjonerów, growerów i palaczy za bestselerowe. Jedne z najlepszych i najbardziej znanych propozycji Female Seeds są bez wątpienia odmiany takie jak Easy Sativa, Maroc oraz Purple Maroc.

Te egzotyczne nasiona z powodzeniem rosną  „pod chmurką” i przynoszą plony w krajach o umiarkowanym klimacie takich jak m.in. Holandia.

Kolejną kultową odmianą z oferty FS jest White Widow x Big Bud. Ta jednak dedykowana jest uprawie indoor – czyli w pomieszczeniach zamkniętych.

Popularność FS nad Wisłą

Bank Female Seeds swoją renomę i popularność zawdzięcza najwyższej jakości feminizowanych nasion marihuany. W końcu jego nazwa sama na to wskazuje. A zaczęło się naprawdę niewinnie – od sprzedaży nasion regularnych. W tej chwili bogata oferta „pestek” tego seed banku jest również dostępna w sklepach stacjonarnych i internetowych na terenie Polski i nie od dziś cieszy się naprawdę dużym zainteresowaniem kolekcjonerów.

Previous Pomysły na wieczór we dwoje – sprawdzone sposoby na udany wieczór
Next Dlaczego warto skorzystać w oferty wypożyczalni łóżek rehabilitacyjnych?

Może to Ci się spodoba

Policjanci zwalczający przestępczość gospodarczą zatrzymali w Krakowie oszusta oferującego do sprzedaży podrobione zegarki znanych marek

16.03. br. podczas wspólnej akcji policjantów wydziałów dw. z Przestępczością Gospodarczą Komendy Miejskiej Policji w Krakowie oraz Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie został zatrzymany oszust, sprzedający  poprzez  Internet podróbki zegarków

Miasto zakupiło sprzęt dla pogotowia

Plecak reanimacyjny W4 z wyposażeniem podstawowym oraz dodatkowym przekazał prezydent Mariusz Chrzanowski Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Łomży. – To niezwykle ważne, abyśmy mieli odpowiednio wyposażone służby medyczne, które w

Małopolscy policjanci promują konkurs „Odblaskowa Szkoła” na naradach dla dyrektorów szkół podstawowych

W poniedziałek 28 sierpnia br. w kinie Kijów w Krakowie odbyła się narada dyrektorów szkół i placówek oświatowych województwa małopolskiego, organizowana przez Kuratorium Oświaty w Krakowie. W spotkaniu uczestniczyli policjanci

Nowe mieszkanie – na co zwrócić uwagę przez zakupem nieruchomości?

Zakup własnego nowego mieszkania jest często wymieniany wśród najważniejszych decyzji, jakie podejmujemy w życiu. Również dla osób inwestujących swój kapitał w nieruchomości to ważny krok i musi zostać dokładnie przemyślany.

Nowoczesna pracownia rezonansu magnetycznego i tomografii komputerowej otwarta w Krakowie

W krakowskim szpitalu im. Ludwika Rydygiera otwarta została nowoczesna pracownia rezonansu magnetycznego i tomografii komputerowej. Ma zapewnić szybszą i bardziej precyzyjną diagnostykę onkologiczną. Zainstalowany tomograf komputerowy jest też bezpieczniejszy dla zdrowia pacjentów, wykorzystuje

Monitorowanie drogowego przewozu towarów

14 kwietnia 2017 roku w Wydziale Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie, odbyło się drugie robocze spotkanie przedstawicieli Izby Administracji Skarbowej w Krakowie oraz Wydziału Ruchu Drogowego KWP w

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź