Był tak pijany, że zasnął za kierownicą

Był tak pijany, że zasnął za kierownicą

Łomżyńscy policjanci zatrzymali trzech piratów drogowych. Jeden z nich myślał, że będzie niewidoczny jak schowa się pod kierownicę samochodu, a rekordzista miał w organizmie ponad 3 promile. Wszyscy kierowcy od razu stracili prawo jazdy. Zgodnie z kodeksem karnym za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości grozi do 2 lat pozbawienia wolności.

Pierwszy nietrzeźwy kierowca wpadł w sobotę, tuż przed 9. Policjanci z Nowogrodu zauważyli renault, którego kierowca na widok mundurowych schował się pod kierownicę samochodu. W trakcie rozmowy z 30-latkiem funkcjonariusze wyczuli alkohol. Badanie alkomatem wykazało, że miał on blisko 2,5 promila alkoholu w organizmie.

Drugi pirat drogowy wpadł w niedzielę, w nocy podczas kontroli drogowej. Od kierowcy forda mundurowi wyczuli alkohol. Tym razem również się nie mylili. Badanie alkomatem wykazało u 19-latka blisko promil alkoholu.

Ostatni z nietrzeźwych kierowców wpadł wczoraj po 21. Policjanci otrzymali zgłoszenie, że na ulicy Rybaki kierowca smarta jedzie całą szerokością jezdni i bez włączonych świateł. Mundurowi zauważyli zaparkowany samochód na ulicy Zjazd i śpiącego za kierownicą mężczyznę. W trakcie rozmowy z kierowcą wyczuli od niego alkohol. Badanie alkomatem wykazało, że 23-latek miał ponad 3 promile alkoholu w organizmie i nie był w stanie utrzymać się o własnych siłach. Mężczyzna został zatrzymany, a jego samochód zholowany.

Wszyscy kierowcy od razu stracili prawo jazdy. Zgodnie z kodeksem karnym za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości grozi do 2 lat pozbawienia wolności. Dodatkowo 23-latek odpowie za popełnione wykroczenie.

Źródło: Komenda miejska Policji w Łomży

Previous Pobili go za zwrócenie uwagi
Next Taneczne ferie w Hali Kultury

Może to Ci się spodoba

17-letni Belg na wycieczce szkolnej zdemolował zaparkowany przy Rynku Głównym samochód osobowy

Policjanci z I Komisariatu Policji w Krakowie zatrzymali 17-letniego obywatela Belgi – przebywającego w Krakowie na wycieczce szkolnej. Chłopak wracając z nocnej imprezy zniszczył samochód zaparkowany na jednej z ulic

Szczęśliwy finał poszukiwań 85-latka

Wczoraj policjanci z drogówki odnaleźli 85-letniego mieszkańca gminy Łomża. Mężczyzna wyszedł z domu i kontakt z nim się urwał. Już po godzinie od zgłoszenia mundurowi znaleźli seniora leżącego w polu

Zlikwidowana plantacja konopi indyjskich

Policjanci z wydziału do walki z przestępczością narkotykową Komendy Miejskiej Policji w Krakowie zlikwidowali profesjonalną uprawę konopi indyjskich. Zabezpieczono rośliny oraz gotowy susz o łącznej wartości prawie 80 tysięcy złotych.

Pod wpływem narkotyków krzyczał, że w jego mieszkaniu znajdują się trzy martwe osoby

Policjanci z VI Komisariatu Policji zatrzymali 23-letniego chłopaka, który po zażyciu środków odurzających wybiegł na ulice krzycząc, że w jego mieszkaniu znajdują się martwe osoby. Chłopak został zatrzymany, a w

Wadowice. Kolejne uderzenie w nielegalny biznes tytoniowy

Wadowiccy policjanci przechwycili ponad 24 kg krajanki tytoniowej. Podczas czynności policjanci zatrzymali 55-latka , który próbował wprowadzić do obrotu nielegalny tytoń.  Wadowiccy policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości gospodarczej w trakcie

Handlarz papierosami bez akcyzy zatrzymany przez krakowskich policjantów

Policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości gospodarczej Komendy Miejskiej Policji w Krakowie zatrzymali 31-letniego mężczyznę – pracownika jednej z firm transportowych, który zajmował się sprzedażą wyrobów tytoniowych bez polskich znaków akcyzy.

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź